Naše služby

Instalace rozvodů vody, topení a plynu

Provádíme veškeré rozvody vody, ležaté, svislé a tlakové kanalizace. Provádíme rozvody hydrantů. Umíme taky dešťovou kanalizaci. Montujeme domácí vodárny (studny), úpravny vody a také zařízení proti úniku vody. Montáž vodoměrů.

Montáž sanitární techniky

Výměna, demontáž, montáž: Vodovodních baterii, WC, sprchových koutů, van, umyvadel, dřezů, bojlerů, kotlů apod. Montáž invalidního programu: WC, umyvadla, úchytky apod.

Rádi poradíme s výběrem zařizovacích předmětů. 

Kominické práce

Zprostředkování kominických prací: kontrola spalinových cest, frézování komínů, vložkování a další

Topení

Rozvody topení, malé kotelny, podlahové topení, výměna radiátorů, vč. termostatických ventilů výměna a dodávka kotlů, Svářečské práce.
 

Rekonstrukce a renovace koupelen

Pomůžeme s výběrem sanitární techniky a obkladů, Odstraníme staré rozvody a naistalujeme nové. Dodáme a namontujeme vanu, sprchový kout, umyvadlo i vodovodní baterii. Provedeme související zednické, obkladačské, malířské nebo elektrikářské práce. Pomoc s údržbou a záruční i pozáruční servis jsou pro nás samozřejmostí. 

Plynařské práce

Zajistíme standardní plynařské práce vč. revize  

Opravy a údržba

Opravíme kapající kohoutek, vodovodní baterii, ucpaný odpad, protékající WC, prasklé hadičky, servis topné sestav, údržba domácích vodáren a expanzních nádob. Provádíme zazimovaní systému